Liverpool

Liverpool

Liverpool

2 ditë më parë

Klopp zbarkon në rrjetet sociale dhe i jep lamtumirën Liverpoolit: videoja është emocionuese
Arsenal

2 ditë më parë

Premier League afër një rekordi të jashtëzakonshëm: java e fundit vendimtare
Liverpool

2 ditë më parë

Liverpool dhe Manchester United sfidohen për yllin 86 milionësh
Futboll bota

2 ditë më parë

Klopp “kthen kasetën” e 9 viteve në “Anfield”: Ndeshja më spektakolare, përmbysja 4-0 ndaj Barcelonës
Liverpool

3 ditë më parë

Klopp në favor të heqjes së VAR: “Nuk jam kundër instrumentit, por kundër…”
Liverpool

3 ditë më parë

Largimi i Klopp shkakton tërmet te Liverpool, konfirmohen edhe dy “lamtumirat” e para
Liverpool

6 ditë më parë

Surpriza e merkatos! Ekipet arabe kërkojnë portierin e Liverpool, braziliani lë “Anfield”
Barcelona

1 javë më parë

Dështimi i Premier League te Barcelona, Mendes po punon për operacionin e bujshëm
Arsenal

1 javë më parë

“Një nga më të mirët në qarkullim”, Klopp “thumbon” rivalët: Po të kishin pasur pak durim…
Liverpool

2 javë më parë

Liverpool “shfryn” ndaj Tottenham thuajse duke e eliminuar nga gara Champions
Liverpool

2 javë më parë

“Gabimi më i madh i jetës sime”, Klopp për yllin e rivalëve: Është fantastik
Liverpool

2 javë më parë

“Imagjinoni po të ndodhte”, Klopp: Nuk do të mbijetoja në atë det peshkaqenësh
Futboll bota

2 javë më parë

Legjenda e Liverpool: Salah është lojtari më egoist që kam parë ndonjëherë
Liverpool

2 javë më parë

“Kjo që na bëjnë është krim!”. Klopp shpërthen nga konferenca. Sqaron edhe raportin me Salah
Arsenal

2 javë më parë

E duan dy klube të Premier, Barça vendos çmimin për yllin e ri
Bayern Munich

3 javë më parë

Bayern vihet në lëvizje për yllin e Premier League, sfidohen nga klubi saudit