Manchester City

Manchester City

Manchester City

10 minuta më parë

6 tituj kampionë në 7 vite, rrëfehet Pep Guardiola: Kampionati, Foden, rivaliteti dhe e ardhmja
Manchester City

19 orë më parë

Cristiano Ronaldo bën parashikimin: “Nuk kanë asnjë shans të fitojnë”
Arsenal

20 orë më parë

Arsenal bën provat me trofeun, tifozët tallen keq me Topçinjtë (Video)
Manchester City

2 ditë më parë

City nën hetim, gati të paguajë 415 milionë euro për të shmangur katastrofën
Arsenal

2 ditë më parë

Premier League afër një rekordi të jashtëzakonshëm: java e fundit vendimtare
Manchester City

2 ditë më parë

“Është një turp”, Foden shpallet lojtari i vitit dhe zemëron tifozët: E meritonte një tjetër
Manchester City

3 ditë më parë

Foden zgjedh yllin e Real-it si kundërshtarin më të vështirë të sezonit
Manchester City

3 ditë më parë

“M**”, Guardiola s’përmbahet në konferencë për shtyp: Nuk e di nëse…
Arsenal

5 ditë më parë

Arsenal sfidon Manchester United për 19-vjeçarin 100 milionësh
Manchester City

5 ditë më parë

Guardiola për ekipin rival: “Do të kenë një të ardhme të madhe nëse e bëjnë këtë”
Manchester City

5 ditë më parë

“Më zbuluan numrin”, Ederson zbulon mesazhet e tifozëve të Arsenal-it pas fitores ndaj Tottenham-it
Manchester City

5 ditë më parë

Guardiola: Nuk po festojmë ende asgjë, lojtarët e dinë se kampionati nuk ka përfunduar
Manchester City

6 ditë më parë

“Sir Alex, Jose, Wenger…”, Guardiola: Asnjëri prej tyre nuk e ka bërë
Manchester City

6 ditë më parë

Guardiola: Në fillim të sezonit ishte i turpshëm, por rritja e tij është e frikshme
Manchester City

1 javë më parë

“Është një kënaqësi të luash te City”, Kovacic: Ai ka qenë i pabesueshëm
Manchester City

1 javë më parë

Gvardiol zbulon arsyen pse refuzoi të vendoste rekordin unik në Premier