Milan

Milan

Milan

18 orë më parë

65 milionë euro, Milan zbulon çmimin e sulmuesit të së ardhmes
Milan

21 orë më parë

“Kemi qenë më të mirët mes normalëve”, Pioli zbulon pengun e madh të sezonit
Milan

24 orë më parë

“Milan-i?”, De Ketelaere: Më vjen keq vetëm për një gjë
Milan

1 ditë më parë

Torino mund Milan-in: Zapata, Ilic dhe një super Rodriguez bëjnë “Demin” të ëndërrojë
Milan

2 ditë më parë

Fonseca, mesazh për Milan-in: “Dua të bëj dy gjëra”
Futboll bota

3 ditë më parë

Pioli: E vështirë ta gjykosh shpë*thimin e Allegrit. Ditët e fundit te Milani? Mundohem të mos mendoj për këtë
Milan

3 ditë më parë

“Nuk jemi të kënaqur me vendin e dytë, qëllimi ynë ishte të shpalleshim kampionë”
Futboll bota

4 ditë më parë

Chiellini “bekon” kalimin e Giroud në MLS: Këtu mund të shënojë 20 gola në sezon, por…
Milan

4 ditë më parë

Dy portugezë në “pole” për stolin e Milan, trajnerët italianë mbeten jashtë liste
Futboll bota

4 ditë më parë

Milani përgatit ciklin e ri mes prurjeve, konfirmimeve dhe emrave të mëdhenj në pikëpyetje
Futboll bota

5 ditë më parë

Flet njeriu besnik i tij: Conte mund ta kapërcejë hendekun midis Milanit dhe Interit
Futboll bota

6 ditë më parë

“Do të ishte perfekt për ne”, Leao për yllin e Barçës: U mundova ta bindja, por…
Milan

6 ditë më parë

Rrëfehet Giroud: Ishte koha e duhur për t’u larguar, shpresoj të mos përlotem para tifozëve
Futboll bota

7 ditë më parë

Sacchi për pasuesin e Piolit: Duhet të jetë italian, ja dy kandidaturat e duhura për stolin e Milanit…
Milan

1 javë më parë

Gara për stolin e Milan-it, një emër surprizë i shtohet listës
Milan

1 javë më parë

Nuk e duan më, Milan interesohet për dështimin 60 milionësh