Premier League

Premier League

Manchester United

10 orë më parë

Ten Hag dhe vendimi befasues i United. Por diçka do të ndryshojë…
Futboll bota

2 ditë më parë

Wijnaldum kundër paragjykimeve: “Arne Slot është në nivelin e Klopp dhe José Mourinhos”
Futboll bota

2 ditë më parë

Pas vetëm 1 viti në Serie A, nuk rinovon me Lazion dhe transferohet në Premier!
Manchester City

3 ditë më parë

Man.City gjen mesfushorin e së ardhmes që debutoi në Premier, siguron të drejtën për ta blerë pas një viti
Manchester United

3 ditë më parë

Jo më huazim, te Manchester United të vendosur të shesin sulmuesin, kushton 40 mln euro
Manchester City

3 ditë më parë

Rinovoi deri në vitin 2026 me City, njeriu që i dha titullin mesazh Guardiolës: Dua të jem titullar
Premier League

3 ditë më parë

I druhet Real Madridit, Manchester City po mbulon me “flori” Phil Foden: oferta e rinovimit si “Mbret”
Futboll bota

4 ditë më parë

“Titulli i fituar me Leicester?”, befason Ranieri: Do ta ndërroja vetëm me një gjë
Manchester City

4 ditë më parë

Bernardo këshillon 120 milionëshin: “Duhet të vish te Manchester City”
Manchester United

4 ditë më parë

“Është një diktator”, akuza ndaj Ratcliffe: Ja çfarë po bën te Manchester United
Arsenal

4 ditë më parë

“E meriton ai”, Martinelli zgjedh fituesin e Topit të Artë
Chelsea

4 ditë më parë

Lampard paralajmëron Chelsea-n: “Ky gabim nuk duhet bërë”
Arsenal

4 ditë më parë

Arsenal, zbulohet oferta e parë për dështimin e Barcelona-s
Arsenal

5 ditë më parë

Manchester United dhe Arsenal sfidohen për 750 milionëshin e La Liga-s
Arsenal

5 ditë më parë

“Ai është bosi”, Saliba për yllin e rivalëve: Sulmuesit e kanë frikë
Chelsea

5 ditë më parë

Sulmuesi do më shumë hapësira te Manchester City, rivalët gati të “rrëmbejnë” kampionin e botës