Seria A

Seria A

Inter

4 orë më parë

Inzaghi-Inter, nuk ka ende akord rinovimi por…
Seria A

2 ditë më parë

Theo Hernandez rikthehet objektiv i ekipit që dikur u interesua!
Futboll bota

2 ditë më parë

Del Piero: “Refuzova dy oferta nga Premier dhe luajta në Serie B me Juventusin”
Seria A

2 ditë më parë

As “gjenerali” Conte nuk e bind dot, kapiteni i Napolit ka vendosur largimin! Arsyeja
Futboll bota

3 ditë më parë

Udhëkryqi i madh veror i Kumbullës, shihet si zgjedhje e katërt në mbrojtjen e Romës
Milan

3 ditë më parë

Shpërtheu me 24 gola në La Liga, Milan kërkon sulmuesin që çoi Girona në Champions League
Futboll bota

3 ditë më parë

Rafael Leao është tashmë një top-lojtar, por i mungon kjo për t’u bërë kampion i madh
Futboll bota

3 ditë më parë

Atalanta-Milan, fillon java vendimtare për fatin e De Ketelaere
Inter

3 ditë më parë

Milan, asist për Inter-in në derbin e merkatos: vlen 30 milionë
Juventus

4 ditë më parë

Giuntoli kthen përmbys Juventus-in: 65 milionë euro dhe lamtumirë e trefishtë
Futboll bota

4 ditë më parë

“Titulli i fituar me Leicester?”, befason Ranieri: Do ta ndërroja vetëm me një gjë
Juventus

4 ditë më parë

Sulmues 60 milionësh për Juventus: shkon falas në Torino
Juventus

4 ditë më parë

Dëmtimi i Milik ndryshon planet e Juves, planifikohet lëvizja e bujshme për sulmin
Milan

4 ditë më parë

Milan do Brojën, zbulohet kostoja e operacionit
La Liga

4 ditë më parë

Milan dhe Napoli sfidohen për zbulimin e La Liga-s, lojtari: “Po flas me klubet italiane”
Milan

4 ditë më parë

Van Basten paralajmëron Milan-in për Zirkzee: “Nuk e di nëse është zgjedhja e duhur”