ÇFARË GAFE: Portieri i Teutës del në aventurë, Çinari nuk e fal dhe me kokë realizon me kurriz nga porta (VIDEO)

17 Maj 2021
17:34
Telesport

Partizani ka shënuar ndaj Teutës në Durrës në ndeshjen që mund të vendosë shumë në garën për titull por duhet të falënderojë sidomos portierin e ekipit vendas, Stivi Frashëri.

Një dalje e pastudjuar e portierit që kërcen por përpara tij Çinari kërcen më përpara dhe me kokë devijon topin me kurriz nga porta duke e dërguar në rrjetën e boshatisur.

Një gafë kjo që shpesh është përsëritur në karrierën e Frashërit, sidomos kundër Partizanit në derbet e ndryshme kur vishte fanelën e Tiranës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit