CHAMPIONS: Asist spektakolar nga De Jong, talenti i Barcelonas e depoziton topin në rrjetë (VIDEO)

20 Tetor 2020
21:45
Telesport

Barcelona ka realizuar edhe golin e dytë ndaj ekipit hungarez Ferencvaros, teksa pasi portieri i tha jo fillimisht Ansu Fati, disa minuta më pas, një asist fantastik nga De Jong gjeti talentin spanjoll gati ta depozitonte topin në rrjetë.

Një aksion model dhe finalizim perfekt.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit