“Conte është një çekiç, ja çfarë bëmë pas humbjes me Real Madrid”

28 Nëntor 2020
15:57
Telesport

Lautaro Martinez komenton p╒r mikrofonët e Sky pas 45 minutave të para të Sassuolo-Inter, e cila përfundoi 0-2 për zikaltërit.

“Gjatë javës ne biseduam dhe e bëmë atë edhe para ndeshjes, ne bëmë atë që provuam në stërvitje.

Jemi të lumtur me atë që po bëjmë. Kemi bërë mirë në fazën mbrojtëse dhe sulmuese. Conte? Ai është gjithmonë një çekiç, ne sjellim atë që ai na thotë në fushë. Ne bëmë një pjesë të parë të mirë, tani duhet të vazhdojmë kështu për ta fituar”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit