COVID këmbëkryq tek Interi, lojtari testohet sërish pozitiv

21 Tetor 2020
16:06
Eraldo Harlicaj

Interi ka marrë një lajm të keq, pasi Ashley Young vazhdon të jetë ende me COVID-19. Mbrojtësi anglez u testua sërish dhe për fatin e tij të keq, tamponi i ka dalë pozitiv.

Lajmi bëhet i ditur nga Sky Sport që tregon se Ashley Young duhet të presë sërish për t’u rikthyer në fushë. Shanset janë që Young të dalë negativ në testin e radhës.

Conte ngra krahu tjetër do të ketë në dizpocion Bastonin dhe Nainggolan. Ende mungojnë Gagliardini dhe Radu që do të bëjnë kontrolle të tjera. Milan Skriniar mbetet në Sllovaki dhe do të bëjë tamponin nesër.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit