E BUJSHME! PSG drejt vendimit drastik me Sergio Ramos: prapaskena e “Le Parisien”

1 Nëntor 2021
2:11
Telesport

Eksperienca e Sergio Ramos te Paris Saint-Germain mund të ketë përfunduar tashmë.

Siç raporton Le Parisien, mundësia që lojtari të ndërpresë kontratën e tij nuk konsiderohet një utopi brenda klubit.

Prej katër muajsh, ish-Real Madridi nuk e ka bërë ende debutimin zyrtar me fanellën e parisienëve dhe për këtë arsye klubi dëshiron të kërkojë një marrëveshje për zgjidhjen dhe divorcin!

Megjithatë nuk do të jetë e lehtë, pasi spanjolli ka nënshkruar një kontratë dyvjeçare dhe demshperblimi do te ishte mbi 20 mln euro…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit