E BUJSHME: Shpallet fituesja e Topit të Artë për femra, nuk është e pranishme në ceremoni!

2 Dhjetor 2019
21:15

Është shpallur edhe fituesja e “Topit të Artë” për femra, çmim që jepet për herë të dytë në histori. Triumfuesja është amerikania Megan Rapinoe, e cila i çuditur të gjithë, pasi nuk është e pranishme në ceremoni dhe kishte lënë një video-mesazh, duke i falënderuar të gjithë për çmimin e fituar.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit