E FUNDIT: Champions version Super Bowl? Rummenige zbulon planin!

14 Janar 2021
18:57
Telesport

Raundet finale të Ligës së Kampionëve me formulën e një qyteti siç ndodhi në Lisbonë  sezonin e shkuar?

Sipas gazetarit Tanchredi Palmieri UEFA ka vlerësuar veçanërisht rezultatin e verës së kaluar dhe sipas Rummenigge po mendohet të luahet një lloj Final Four në një qytet, siç bën Super Bowl për gjysmëfinale dhe finale!

Sigurisht, kjo do të diskutohet nga Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s dhe deri tani është vetëm një mendim në letër.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit