E mbani mend lojën e Haaland me tre topat? Ja si ia doli!

19 Nëntor 2021
16:47
Denis Hakanaj

Erling Haaland ka çmendur internetin me një numër magjik me tre topa.

Norvegjezi i ka vendosur njërin sipër tjetrit dhe më pas ka goditur tri herë në shënjestrën e vendosur në portë.

Në një video të publikuar në Instagram, Jeremy Lynch ka zbuluar sekretin e yllit të Borussia Dortmund.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jeremy Lynch (@jeremylynchofficial)

Lajme të tjera

Lajmet e fundit