E PABESUESHME | Dy lojtarë në top 30 morën 0 pikë!

29 Nëntor 2021
23:36
Telesport

Ndoshta është pak e çuditshme por sot janë zbuluar votat e marra nga futbollistët e zgjedhur si 30 kandidatët për Topin e Artë dhe, në sytë e jurisë, Luka Modric dhe Cesar Azpilicueta janë të vetmit në 30-të që nuk kanë marrë asnjë votë-pikë…

Të dy u renditën të fundit dhe arsyeja kryesore është pikërisht kjo. E habitshme në fakt po ta mendosh, sidomos për liderin e Real Madrid.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit