Erjona Sulejmani “përmbahet”, nga Sardenja bëhet poetike!

4 Gusht 2020
17:40
Telesport

Erjona Sulejmani shijon peizazhet e Sardenjës dhe citon Emily Dickinson. Ish-gruaja e futbollistit Blerim Dzemaili ka postuar një fotografi direkt nga Sassari me një referencë letrare: “Nuk do të jesh kurrë një i burgosur nëse liria jeton te ty”.

Modelja me origjinë shqiptare është gjithnjë në formë të shkëlqyeshme, siç tregohet nga fotot, e cila e portretizon ndërsa ka veshur një fustan të zi, i cili shfaq format sensuale.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit