EUROGOL NGA ZIYECH | Stadiumi shpërthen. Duket si playstation (VIDEO)

23 Janar 2022
18:50
Telesport
back button

Chelsea-Tottenham dihet që është një derbi i ndezur i Londrës dhe kështu që nuk mund të mungojë stadiumi plot dhe entuziazmi…

Por, sidomos kur një gol, eurogol në fakt, ndez gjakrat edhe më shumë dhe është i filmuar nga lart. Bëhet fjalë për golin e Ziyech, i cili lëshon një të majtë tepër të bukur dhe duket si play station…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit