FAQET E PARA TË MEDIAVE | Nga Gjermania akuzojnë skandalin mbi Topin e Artë (Fotot)

29 Nëntor 2021
23:42
Telesport

Të gjitha faqet sportive në botë hapen me edicionin e 65-të të Topit të Artë, të fituar nga Lionel Messi për të shtatën herë në karrierën e tij.

Mundo Deportivo
“Alexia Putellas dhe Leo Messi, Topat e Artë për përjetësinë”

AS
“Alexia dhe Messi bëjnë histori!”

Marca
“Messi dhe Alexia, topa të artë për t’u mbajtur mend”

Sport
“Topi i Artë blaugrana”

BBC
“Messi fiton Topin e Artë për të shtatën here rekord”

L’Equipe
“I patejkalueshëm”

Le Parisien
“Topi i Artë 2021: me suksesin e tij të shtatë, a është Messi lojtari më i mirë i të gjitha kohërave?”

Olè
Messi: “Kam arritur të bëj realitet një ëndërr”

Bild
“Skandal! Lewandowski përfundon i dyti”

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit