Foto: Tallje e shëmtuar, ylli i Marseille kapet keq me Neymarin

14 Shtator 2020
20:17
Eraldo Harlicaj

PSG humbi ndaj Marseille me rezultatin 0-1, por ndeshja u kthye në një luftë të vërtetë. Senatori i Marseille, Dimitri Payet, një nga lojtarët më të mirë është tallur keq me skuadrën e PSG dhe sidomos me Neymarin.

Ai ka publikuar një foto ku shihen një foto e lojtarëve të Marseille që mbajnë në dorë një qen. Me fotoshop ishte vendosur fytyra e yllit brazilian.

Një veprim që ka marrë kritika të forta, pasi acarohet më tepër situata mes palëve, ndërkohë që pritet reagimi i Neymarit. Mbetet për t’u parë…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit