Gati 1.5 milionë vota, “bombardohet” Champions League dhe shpallet Goli i Sezonit (VIDEO)

4 Qershor 2021
19:44
Telesport

Goli më i bukur i Champions League 2020-21? Nuk ka dyshime! Sepse 1.3 milion vota mjaftojnë. Kështu, Mehdi Taremi i Portos shpallet fituesi.

Sulmuesi i Portos ndëshkoi në ndeshjen e kthimit në çerekfinale skuadrën e Chelsea (fituese e turneut), në minutat shtesë.

Me një roveshatë të bukur ai e dërgoi topin në rrjetë dhe tashme ai feston lavdinë personale, me vlerësimin që i është bërë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit