Godin i dhuron penallti Getafes, veterani 38-vjeçar fal Interin (VIDEO)

5 Gusht 2020
22:37
Telesport

Interi rrezikoi golin e barazimit ndaj Getafes, teksa një krosim brenda zone u prek me dorë nga Godin, teksa arbitri pasi u konsultua me VAR dhe shkoi ta shihte nuk pati dyshime për 11-të metërsh. Por, Jorge Molina, i sapofutur dhe 38 vjeç gaboi duke e dërguar penalltinë jashtë…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit