Gola dhe lot, Bayern mbron titullin me një fitore spektakolare

Bayern Munich

Gola dhe lot, Bayern mbron titullin me një fitore spektakolare

18 Maj 2019
17:32
Denis Hakanaj
18 Maj 2019
17:32
Denis Hakanaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera