Henderson dhe Salah dhurojnë spektakël, përgjumja e mbrojtjes kthen Everton në lojë (Video)

1 Dhjetor 2021
22:04
Denis Hakanaj

Liverpool e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë të derbit kundër Everton.

Henderson dhe Salah kanë realizuar dy gola të bukur në harkun e dhjetë minutave.

Në fundin e pjesës së parë ka ardhur kundërpërgjigjja e Everton-it.

Gary ka shënuar për vendasit, duke përfituar nga një përgjumje e mbrojtes së Klopp.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit