Hernandez rrezikon burgun, Hoeness: Kjo është qesharake

26 Tetor 2021
17:28
Denis Hakanaj

Në një intervistë të dhënë për Sport1, Uli Hoeness ka folur për rastin e Lucas Hernandez, i akuzuar për keqtrajtim ndaj gruas aktuale në një periudhë kur nuk ishin akoma të martuar.

Drejtuesi gjerman e ka përshkruar si një budallallëk çështjen për këtë arsye:

“E gjithë çështja është qesharake. Është martuar me atë grua dhe tani duhet të shkojë në burg për një histori të disa viteve më parë? Është qesharake”, ka thënë ish-presidenti i Bayern Munich.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit