Humbën Champions, lojtari i Brighton tallet keq me Arsenalin (VIDEO)

5 Maj 2019
20:39
Anton Cicani

Yves Bissouma, futbollisti i Brighton, skuadra që ndali Arsenalin në barazimin 1-1, kur arbitri ka vërshëllyer tre herë për fundin e takimit, ka nisur të qeshë dhe nuk është përmbajtur, teksa kamera kapte thuajse të gjithë futbollistët "topçinj" të mërzitur dhe shtrirë në tokë…

Një gjest ky që mund të jetë për të qeshur, por edhe për të qartë, pasi momenti i tyre nuk ishte aspak i lumtur, duke qenë se shpresat për Champions i çuan dëm dhe i fundosën, të paktën nga kampionati.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit