Icardi në karantinë, Wanda Nara e ngushëllon me foto hot

11 Shtator 2020
13:02
Gentian Spiri

Pasi doli pozitiv me Covid-19, sulmuesi argjentinas i PSG-së, Mauro Icardi, është në karantinë. Ai ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij në Paris, ndërkohë që pjesa tjetër e familjes nuk është infektuar dhe gëzon lirinë.

Wanda Nara nuk harron të përshëndesë bashkëshortin dhe fansat e saj, ndaj në rrjetet sociale poston shpesh foto “hot”. E tillë është edhe fotoja e publikuar së fundi në “Instagram”, ku tregon format e saj seksi.

Natën e mirë”, shkruan Wanda Nara në postimin e saj, duke treguar hiret e saj.

View this post on Instagram

bonne nuit

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Lajme të tjera

Lajmet e fundit