Iker Casillas acaron tifozët e Real Madrid dhe Barcelona: sondazhi i tij i fundit nuk përfshin 3 portierë “big”

14 Janar 2021
16:07
Telesport

Iker Casillas kthehet në diskutim në Tëitter.

Ish portieri i Real Madrid propozoi një sondazh për ndjekësit e tij në rrjetin social, duke pyetur: “Nëse një ditë do të duhej të zgjidhnit një portier për ekipin tuaj, kë do të zgjidhnit?”

Thibaut Courtois frustrated by penalty drama in Real Madrid defeat to Valencia - Football Espana

Ndër opsionet e zgjedhjes janë De Gea (Manchester United), Oblak (Atlético Madrid), Donnarumma (Milan) dhe Neuer (Bayern Munchen), por jo Thibaut Courtois, portieri i Real Madridit, as Keylor Navas (PSG) dhe Ter Stegen (Barcelona).

Diçka që nuk është pritur mirë nga tifozët dhe natyrisht ata të Real Madrid, pa harruar të Barcelonas.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit