Ish-ylli i Barçës: Falënderoj Ronaldo-n që s’më la të shkoja te Real-i

27 Tetor 2021
18:05
Denis Hakanaj

Ish-mbrojtësi i Barcelona-s, Rafa Marquez, një nga shtyllat e skuadrës së Pep Guardiola-s, ka zbuluat një prapaskenë të merkatos për El Chiringuito.

“Kam qenë shumë afër Real Madrid. Në vitin tim të dytë te Monaco, ata janë interesuar”, ka thënë Marquez.

“Fatmirësisht, Ronaldo nuk ka lejuar që unë të shkoja në Madrid. Si meksikan, idhulli im ishte Hugo Sanchez dhe ishte në Madrid. Kam qenë me fat. Kur bëhesh pjesë e Barçës bie në dashuri, zemra ime do të jetë gjithmonë blaugrana”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit