Ish-shoku i skuadrës zbulon të ardhmen e Suarez

8 Nëntor 2019
17:01
Denis Hakanaj

Nicolas Lodeiro, mesfushori i Seattle Sounders, ish-shok skuadre i Luis Suarez, ka folur për sulmuesin e Barçës në një intervistë të dhënë për mlssoccer.com.

“Ëndrra e tij ishte të luante për Barcelona-n. Ai po luan në nivele shumë të larta dhe ndihet shumë mirë atje”, ka thënë finalisti i MLS-së.

“Ai dëshiron të vijë në MLS, por duhet të bindë katalanasit. Më pyet shpesh për këtë kampionat, do të vijë herët ose vonë”, ka shtuar Lodeiro.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit