Juve pranë një tjetër lojtari me parametra zero; pas Ramsey, Rabiot dhe Buffon

11 Korrik 2019
22:45

Pasi finalizoi transferimet e Aaron Ramsey, Adrien Rabiot dhe legjendës së klubit Gianluigi Buffon, Juventus është një hap larg një tjetër afrimi me parametra zero. 

Sipas raporteve në Itali, klubi është gati të firmosë me Hamza Rafia, një talent franko-tunizian kontrata e të cilit me Lyon sapo ka përfunduar. 

Juvhtë gati të nënshkruajë me Rafia me asnjë kosto transferimi, përveç rrogës së lojtarit. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit