Bayern Munich

Bayern Munich

8 ditë më parë

Bayern në bisedime me “zbuluesin e diamanteve”

Bayern po nis revolucionin dhe ai mund t'i bashkohet...

8 ditë më parë

Podolski përgatit rikthimin e bujshëm dhe ka një mesazh për Ribery

"Ka gabuar, por kjo nuk do të thotë se..."...

8 ditë më parë

Ndeshje me tetë porta, pa portier: Ja si Bayern kërkon të rikthehet te golat

Bayern ditët e fundit ka qenë duke u stërvitur në këtë aspekt. Ajo që ra në sy në seancës së fundit...

10 ditë më parë

Bayern siguron trofeun e parë të vitit pa shënuar asnjë gol

Bayern Munich nuk ka nevojë të shënojë për të fituar trofeun e parë të vitit...

10 ditë më parë

Telekom Cup, 18 penallti dhe Bayern në finale

Kampionët e Gjermanisë mposhtën Fortuna Düsseldorf...

10 ditë më parë

Neuer: Tani e dimë si mposhtet Liverpool-i

"Ata nuk kanë dëshirë të luajnë kundër Bayern-it"...

10 ditë më parë

Dështoi me Hudson-Odoi, Bayern synon një tjetër sulmues të Chelsea

Skuadra e Bayern Mynih kërkon me çdo kusht të bëjë “pazar” te skuadra e Chelsea. Kampionët e Bundesl...

11 ditë më parë

Hakmarrja e Robert “Hulk” Lewandowski

Transformimi i sulmuesit duket befasues, sidomos duke i hedhur një sy fotove të polakut nga vera e k...