Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

10 ditë më parë

Dortmund harron turpin dhe rimerr kreun falë paraqitjes historike të Sancho-s

Tjetër paraqitje mresëlënëse nga ylli anglez...

12 ditë më parë

Borussia ofron 40 mln € për ndëshkuesin e Juve-s

Vjen oferta e parë serioze për brazilianin ...

13 ditë më parë

Kontratë 10 mln euro në sezon për 14-vjeçarin e Dortmund

E kërkon Barcelona dhe PSG. 14 vjeç luan me ekipin U17, ka shënuar 79 gola në 49 ndeshje....

18 ditë më parë

Favre zbulon sekretin: Ja si e mundim Bayern dhe fitojmë titullin

Bavarezët janë dy pikë pas Borussia në renditje dhe vetëm fitorja mund të përmbysë renditjen...

21 ditë më parë

Presidenti i Dortmund blindon talentin: Këtu edhe sezonin tjetër

Presidenti Watzke tha se do të mbajë sulmuesin, duke refuzuar çdo ofertë që do të vijë për lojtarin...

22 ditë më parë

Favre thumbon rivalët: Fitorja ndaj Bayern nuk mjafton për titullin

Sfida direkte mes dy skuadrave më të mira në Bundesligë pritet me shumë interes në Gjermani...