Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

11 ditë më parë

Hummels "thumbon" Bayern-in: Këtu titujt vlejnë më shumë

"Më pëlqen kjo atmosferë e veçantë"...

12 ditë më parë

I persekutuar nga shpërthimi i tmerrshëm: “Kam makthe ku përjetoj të gjithë sulmin!”

Futbollisti ka mbetur viktimë e dëmeve psikologjike, pas atentatit që pësoi autobusi i Borussia Dort...

17 ditë më parë

Përqeshën italianët në transmetim direkt, Dortmund dënon komentatorët e vet ksenofobë

Dy ish-lojtarë të skuadrës gjermane i quajtën homologët e Udinese "lasagna", "itaker" dhe "prosecco"...

20 ditë më parë

“Edhe mbrojtësit e Bayern ishin të frikësuar nga Jadon Sancho”

"Ai është i shpejtë, i fortë teknikisht dhe mund të shënojë gola. Lojtar i kompletuar"...

20 ditë më parë

Favre dhe Reus sfidojnë bavarezët: Nëse gjërat vazhdojnë kështu, Dortmundi…

Sidomos në kundërsulm, verdhezinjtë u treguan “vrasës”...