This website requires JavaScript.

Futboll mix

Futboll mix

Ndeshjet
Renditja

2 ditë më parë

Ky vend s’do t’ia dijë për Covid-19; futboll me doreza dhe maska

Aty ku sporti sfidon virusin, futbolli nuk ndalet

3 ditë më parë

UEFA e vendosur: Ligat dhe Champions-i të luhen edhe përtej verës

55 federatat europiane ranë dakort të pezullojnë miqësoret e qershorit, si masë e parë

3 ditë më parë

Cannavaro i jep zemër Italisë: Mos u dorëzo, do të triumfojmë si në Kupën e Botës!

“Për të dalë prej kësaj situate kritike na duhet e njëjta frymë kohezioni e treguar në vitin 2006”

4 ditë më parë

Reina rrëfen makthin e “Coronavirus”: U frikësova shumë, nuk po merrja dot frymë…

“Fyti im sikur ishte ngushtuar papritur dhe ajri nuk mund të kalonte në të...”

4 ditë më parë

Ronaldinho “shpërthen dyert e burgut”, bën magji me topin (video)

Ish-kampioni i Milanit dhe Barcelonës është burgosur në Paraguaji, pasi u kap me domumenta falsë

4 ditë më parë

Pogba starton sfidën e re të karantinës, Ibra i përgjigjet "flakë për flakë" (video)

Nga “letra higjenike” te "Home Skill Challenge", yjet e futbollit sfidohen nga izolimi

5 ditë më parë

Mourinho zgjedh XI e lojtarëve më të mirë, që ka trajnuar. Vetëm një nga Interi i "tripletës"

Asnjë lojtar në top-formacionin e tij nga Porto, kampione Europe, dhe Manchester United

2 ditë më parë

Ky vend s’do t’ia dijë për Covid-19; futboll me doreza dhe maska

Aty ku sporti sfidon virusin, futbolli nuk ndalet

3 ditë më parë

UEFA e vendosur: Ligat dhe Champions-i të luhen edhe përtej verës

55 federatat europiane ranë dakort të pezullojnë miqësoret e qershorit, si masë e parë

3 ditë më parë

Cannavaro i jep zemër Italisë: Mos u dorëzo, do të triumfojmë si në Kupën e Botës!

“Për të dalë prej kësaj situate kritike na duhet e njëjta frymë kohezioni e treguar në vitin 2006”

4 ditë më parë

Reina rrëfen makthin e “Coronavirus”: U frikësova shumë, nuk po merrja dot frymë…

“Fyti im sikur ishte ngushtuar papritur dhe ajri nuk mund të kalonte në të...”

4 ditë më parë

Ronaldinho “shpërthen dyert e burgut”, bën magji me topin (video)

Ish-kampioni i Milanit dhe Barcelonës është burgosur në Paraguaji, pasi u kap me domumenta falsë

4 ditë më parë

Pogba starton sfidën e re të karantinës, Ibra i përgjigjet "flakë për flakë" (video)

Nga “letra higjenike” te "Home Skill Challenge", yjet e futbollit sfidohen nga izolimi

5 ditë më parë

Mourinho zgjedh XI e lojtarëve më të mirë, që ka trajnuar. Vetëm një nga Interi i "tripletës"

Asnjë lojtar në top-formacionin e tij nga Porto, kampione Europe, dhe Manchester United