Kamza

Kamza

një muaj më parë

Zguro gjen shumë shpejt ekip të ri, lojtari i surprizon të gjithë

Vangjel Zguro zyrtarizoi largimin nga skuadra e Kukësit pasditen e sotme, por nuk ka vonuar shumë dh...

një muaj më parë

Teqja: Rruga e duhur, na duhen edhe disa shokë

Mbrojtësi i Kamzës, Olsi Teqja, u shpall Njeriu i Ndeshjes nga Supersport, duke qenë ndër më të mirë...

një muaj më parë

Gjoka buzëqesh: Fitore e madhe, tani dua lojtarë shqiptarë!

Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka, e mbyll vitin me buzëqeshje dhe optimizëm, sepse fitorja 1-0 ndaj S...

një muaj më parë

Gjoka kundër paranojave: Skënderbeu nuk lë ndeshje, Shehi nuk e dha kot dorëheqjen

Nesër, në orën 13:30, do të luhet ndeshja hapëse e javës së 18-të të Kategorisë Superiore: Kamza-Skë...

2 muaj më parë

Plaku pret golat, por ka një shqetësim para Luftëtarit

Fitorja mungon prej shtatorit te Kamza dhe prej fundit të tetorit golat e shënuar kanë qenë shumë të...

2 muaj më parë

Gjoka, finale dhe solidarizim: “Na duhet oksigjen në renditje. Lëvizja e studentëve i bën mirë Shqipërisë”

Kamza do të luajë një ndeshje me rëndësi jetike të dielën pasdite kundër Luftëtarit, një rival direk...

2 muaj më parë

Gjoka: Kjo pikë na jep oksigjen dhe moral për të ardhmen

Trajneri i Kamzës, Ernest Gjoka, ka komentuar barazimin pa gola të marrë në fushën e Laçi-t ...

2 muaj më parë

Gjoka “qan” penalltinë: Ndeshja do kishte marrë tjetër rrjedhë, jemi në ngërç psikologjik

Kamza nuk ia doli të korrte fitoren e parë nën drejtimin e Ernest Gjokës. Dy autogolat i “dhuruan” fitoren Kukësit pasditen e sotme në ndeshjen e vlefshme për javën e 14 të Kampionatit Shqiptar. Në përfundim të këtij takimi, Gjoka është shprehur se ka gjetur ekipin e tij në një situatë të vështirë, ...