Kërkesa e çuditshme e Dier: Do të doja që hiri im të…

8 Prill 2021
16:35
Denis Hakanaj

Nga 2014-ta te Tottenha, Eric Dier ka ndërmend të lidhet përgjithmonë me Spurs.

“Do të më pëlqente që hiri im të hidhej në stadiumin e Tottenham”, ka thënë lojtari për Evening Standard.

Në lidhje me pasionin e tij për futbollin:

“Ka lindur me kohën, në fëmijëri më pëlqente tenisi dhe unë me vëllezërit e mi ishim tifozë të mëdhenj të Nadal. Por nuk do të kisha zgjedhur kurrë tenisin para futbollit”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit