Klopp mbetet thatë, PSG i rrëmben objektivin madhor

2 Qershor 2020
17:49
Eraldo Harlicaj

Informacione të çuditshme dhe kontradiktore për të ardhmen e Kalidou Koulibaly. Il Mattino shkruan se mbrojtësi i Napolit, i cili dukej shumë pranë Premier Leagues, nuk do që të shkojë në Angli.

Senegalezi duket se ka zgjedhur ekipin e PSG-së. Ai dëshiron të kalojë në Francë para se të shkojë në Ishullin Britanik. Drejtori Leonardo e do, pasi Thiago Silva me shumë mundësi do të largohet dhe futbollisti i Napolit është një nga më të mirët e botës.

Manchester United, Liverpool dhe Tottenham duket se do të mbeten bosh dhe duhet të gjejnë të tjerë futbollist. “Redsat” ëndërronin të formonin një dyshe magjike me Virgil van Dijk dhe Koulibaly.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit