Klopp: Nuk mund të shpresojmë tani që të Chelsea dhe City të humbin

3 Dhjetor 2021
18:33
Denis Hakanaj

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka folur në konferencë për shtyp në prag të sfidës kundër Wolves.

Tekniku gjerman ka folur në lidhje me luftën për titull:

“Nuk mund ta fitosh kampionatin në nëntor ose dhjetor, por ndoshta mund ta humbësh”, ka thënë Klopp.

“Lufta për titull është emocionuese, por nuk mund t’i shikosh tani ndeshjet e Manchester City ose Chelsea dhe të shpresosh që të humbin ndeshjet”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit