LAJMI I FUNDIT: Giroud drejt Interit! Conte ribashkohet me sulmuesin

15 Janar 2020
12:29

Oliver Giroud dhe Interi janë një hap larg “martesës”… Kontakte të vazhdueshme mes Interit dhe Chelseat, teksa sipas “Sky Sport” oferta zikaltër ka ndaluar në 4.5 mln euro dhe bonuse, që e bëjnë thuajse 5 mln euro.  Sakaq, klubi blu e vlerëson futbollistin te 6 mln euro, por mund të pajtohet në fund me ofertën zikaltër.

Kujtojmë që sulmuesit francez i skadon kontrata në verë dhe mund të largohet me zero më pas. Kontrata për lojtarin është gati: deri në qershor 2022 me rrogë thuajse 4 milionë euro.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit