LAJMI I FUNDIT: Interi përgatitet për afrimin e madh! Ja kur do të kryejë vizitat (detajet)

19 Shtator 2020
23:03
Telesport

Arturo Vidal te Interi, afron transferimi! Siç është raportuar nga Sky Sport, detajet e fundit burokratike për mbërritjen e mesfushorit kilian te ekipi zikaltër janë duke u zgjidhur.

Tashmë nesër, e diel, ish-mesfushori i Juventusit dhe aktualisht i Barcelonas mund të mbërrijë në Milano për t’iu nënshtruar ekzaminimeve mjekësore ditën e hënë.

Calciomercato Inter, segnale ufficiale per Vidal | Conte festeggia -  CalciomercatoWeb.it - News di calciomercato

Lojtari do të firmosë një kontratë për 2 vitet e ardhshme, ndërsa Barcelona do të përfitojë si kompensim 1 mln euro dhe bonuse, në sajë të arritjes së objektivave.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit