Legjenda e Milanit pranë ngjitjes në Serie A! E pret finalja e madhe

13 Gusht 2020
0:22
Telesport

Frosinone realizon një tjetër feat. Skuadra e Nestës mundi Pordenone 2-0 në “Nereo Rocco” dhe përmbysi humbjen e pësuar në shtëpi në 15 minutat e para të pjesës së parë me Ciano dhe Novakovich. Giallazzurri fluturojnë për në finalen e play-offit, ku do të gjejnë Spezia: emërimin në 16 gusht për raundin e parë në “Stirpe”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit