Luajnë ndaj Liverpool, mesazhi i lojtarëve të Leeds është F A N T A S T I K !!! (FOTO)

19 Prill 2021
20:23
Telesport

Mbrëmjen e sotme do të luhet sfida mes Leeds dhe Liverpool, e vlefshme për Premier League. “The Reds” janë një nga 12 klubet themelues të Superligës europiane dhe në lidhje me këtë gjë, klubi dhe lojtaët e Leeds kanë patur një mesazh.

Në stadium janë vendosur 2 banderola të mëdha ku shkruhet: “Fitoni në fushë, futbolli është për tifozët!”. Një mesazh i qartë ky për 12 klubet që kanë krijuar Superligën europiane.

Gjithashtu, lojtarët e Leeds gjatë nxehmjes janë prezantuar me fanella me mbishkrimin: “Futbolli luhet për tifozët”. Vërtet fantastikë lojtarët dhe klubi i Leeds.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit