Manchester City gjunjëzon Leipzig me dy gola, belgët e Brugge i përgjigjen PSG (VIDEO)

15 Shtator 2021
21:32
Telesport

Manchester City ka zhbllokuar ndeshjen ndaj Leipzig. Goli ka ardhur në goditje këndi dhe me kokën e Ake, që ka kërcyer më shumë se kushdo dhe ka devijuar saktë.

Pastaj ka ardhur autogoli i Mukiele.

Sakaq, edhe PSG ka gjetur golin ndaj Club Brugge me të zakonshmin Ander Herrera, që ka shfrytëzuar një pasim të artë të Mbappe nga krahu.

Por, belgët janë përgjigjur pas disa minutash duke shënuar me anë të Vanaken.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit