Mbërritja e Lewandowskit me bashkëshorten, sa klas çifti (VIDEO)

2 Dhjetor 2019
19:55

Robert Lewandowski dhe bashkëshortja e tij Anne Lewandowska ka qenë çifti që ka rënë më shumë në sy gjatë parakalimit në tapetin e kuq dhe në shkallët që të ngjisin në teatrin parizien ku edhe do të zhvillohet ceremonia e Topit të Artë 2019.

Shumë klas nga çifti polak, por sidomos sulmuesi i Bayern Munich.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit