Mbrojtja e Barcelonas “hapet si gjalp”, ekipi i kategorisë së dytë e ndëshkon. Për fat barazon Messi (VIDEO)

27 Janar 2021
22:29
Telesport

Barcelona ka pësuar gol në Kupën e Mbretit nga ekipi i ligës së dytë spanjolle, Vallecano, e cila ka përfituar në kundërsulm duke gjetur mbrojtjen katalanase të papërgatitur.

Bëhet e vështirë për djemtë e Koemanit, teksa duhet theksuar se lehtësia me të cilën çahet ekipi blaugrana është qesharake…

Por, kanë kaluar pak minuta dhe Lionel Messi ka gjetur golin e barazimit edhe pse thjesht e shtyu topin në rrjetë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit