McKennie çmend rrjetet sociale me reagimin gjatë intervistës (VIDEO)

11 Qershor 2021
17:26
Denis Hakanaj

Weston McKennie ka qenë protagonist në rrjetet sociale.

Kjo ka ndodhur për shkak të reagimit që ka bërë ylli i Juventus-it dhe Amerikës sapo ka dëgjuar zërin e gazetarit meksikan.

Shprehja e fytyrës së tij është bërë menjëherë virale…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit