Milan, ylli thotë lamtumirë mes lotëve

2 Gusht 2020
9:09
Denis Hakanaj

Giacomo Bonaventura është larguar nga Milan-i mes lotëve dhe pa pasur mundësi të përshëndesë publikun që e ka mbështetur për 6 vite.

Mesfushori kuqezi, në përfundim të ndeshjes kundër Cagliari-t, ka qenë i fundit që është larguar nga fusha e San Siro-s.

Kontratat e tij me kuqezinjtë është drejt skadencës dhe këtë verë ai do të gjejë një ekip të ri.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit