Monaco dyfishon ndaj PSG-së me një aksion perfekt, edhe princi ngrihet në këmbë (Pamjet)

20 Mars 2022
14:30
Denis Hakanaj
back button

Monaco ka dyfishuar avantazhin ndaj Paris Saint-Germain në minutën e 68-të të pjesës së dytë pas një aksioni perfekt.

Goli është shënuar nga Volland, i aktivizuar vetëm pesë  minuta më para në vend të Martins.

Një aksion që ka ngritur në këmbë stadiumin dhe vetë Princin e Monakos Alberti II.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit