Neymar zhbllokohet pas 3 muajsh dhe merr duartrokitjet e Mbappe (Video)

1 Maj 2021
17:45
Denis Hakanaj

Zhbllokohet PSG-Lens, ndeshje e vlefshme për javën e 35-të të Ligue 1.

Neymar ka kaluar në avantazh vendasit në minutën e 33-të

Braziliani nuk shënonte në kampionatin francez që nga 31 janari.

Një gol që ka marrë edhe duartrokitjet e Mbappe, i cili ndodhet në tribunë për shkak dëmtimi.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit