Pepe shpërthen pas humbjes me City-n: Është e padrejtë dhe e papranueshme

22 Tetor 2020
15:05
Denis Hakanaj

Kapiteni i Porto-s, Pepe, ka kritikuar arbitrimin pas humbjes së pësuar në Champions League kundër Manchester City-t.

“Ka qenë e padrejtë. Manchester City ka shumë lojtarë të mirë, nuk kishin nevojë të ndihmoheshin aq shumë”, ka thënë ish-ylli i Real Madrid.

“Por vendimet e gabuara… Kështu djeg më shumë. Mendoj se është e papranueshme të ndohin gjëra të tillë me teknologjinë që ekziston sot”.

“Kishte një penallti për mua, mendoj se është shkaktuar nga Joao cancelo. Gjithashu, Rodri meritonte një kartontë verdhë të dytë”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit