“Po kaloj një nga momentet më të mira të karrierës time”

24 Janar 2022
11:55
Gentian Spiri

Pavarësisht moshës (37 vjeç) basketbollisti LeBron James po bën një paraqitje të shkëlqyer në parket me Lakers. Në çdo ndeshje ai është më i miri në fushë, pavarësisht se rezultatet e skuadrës së Lakers këtë sezon në NBA janë me hope. Edhe në ndeshjen e fundit, atë të humbur sot ndaj Miami, ai realizoi 33 pikë.

Nuk kam nevojë të realizoj 30 pikë në ndeshje për të treguar se cili jam, tashmë njerëzit më njohin. Gjithsesi, mendoj se po kaloj një nga momentet më të mira të karrierës sime, sidomos në fazën sulmuese. Dhe nuk kam ndërmend të ndalem këtu. Ndihem mjaft mirë dhe po luaj mirë, po luaj thjesht”, tha LeBron James.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit