Rangnick tek United: “Edhe Ronaldo mund të mësojë nga ai”

30 Nëntor 2021
17:19
Denis Hakanaj

Ralf Rangnick është trajneri i ri i Manchester United.

Për këtë lëvizje ka folur edhe trajneri i Leipzig, krijesë e Rangnick, Jesse Marsch:

“Ralf Rangnick është njeriu më i mirë i mundshëm për një klub që ka nevojë t ë strukturohet dhe të mësojë një stil loje. Edhe Cristiano Ronaldo mund të mësojë nga Ralf”, ka thënë trajneri i Leipzig.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit